پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

توقیف محموله ۲ میلیاردی داروی دامپزشکی قاچاق در محور مهدی‌شهر ـ کیاسر‌

فرمانده انتظامی استان سمنان از توقیف یک دستگاه کامیون و کشف ۱۶۰۰ لیتر داروی دامپزشکی قاچاق در محورهای شهرستان مهدی‌شهر خبر داد.

1

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از  مرکز اطلاع‌رسانی نیروی انتظامی استان سمنان، سردار روح‌الامین قاسمی فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: مأموران انتظامی شهرستان مهدی‌شهر برای مقابله با پدیده شوم قاچاق در محور سمنان ـ کیاسر مستقر شدند.

 

فرمانده انتظامی استان سمنان با اشاره به کنترل خودروهای عبوری در سه‌راهی فولاد محله و ظن مأموران به یک دستگاه کامیون تصریح کرد: کامیون توقیفی حامل مقادیر زیادی داروی دامپزشکی بود.

 

به گفته وی، راننده خودرو هیچ‌گونه مدرک و مجوزی برای حمل این محموله دارویی ارائه نکرد.

 

قاسمی از کشف حدود ۱۶۰۰ لیتر شربت و بیش از ۱۰۰ کیلوگرم پودر دارویی دامپزشکی قاچاق خبر داد و ارزش ریالی این محموله را بنا به نظر کارشناسان بالغ‌بر ۲ میلیارد اعلام کرد.

 

وی بابیان اینکه مقصد این محموله قاچاق شرکتی دارویی در یزد بود، خاطرنشان کرد: با حضور کارشناسان مربوطه پرونده قضائی تشکیل و به دادسرا ارسال شد.

 

فرمانده انتظامی استان سمنان بر مبارزه مداوم با قاچاقچیان کالا و اجرای طرح‌های انتظامی و عملیاتی در این خصوص تأکید کرد و افزود: ریشه‌کنی این معضل بزرگ اقتصادی و اجتماعی در کشور نیاز به باور و عزم ملی دارد.

 

1 نظر
  1. azad می گوید

    دو میلیارد ریال؟
    دومیلیارد تومان؟
    دو میلیارد دلار؟
    ؟!!!!!!!!!!!!!!!!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.