کد خبر:40592
پ
tablighat-eslami-logo

بیانیه نمایندگی تبلیغات اسلامی چهاردانگه به مناسبت هفته دولت

نمایندگی تبلیغات اسلامی کیاسر بمناسبت هفته دولت و شهادت رجائی و باهنر بیانیه ای صادر کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از روابط عمومی نمایندگی تبلیغات اسلامی چهاردانگه، این نمایندگی در روز سه شنبه ۲ شهریور  سال جاری  بمناسبت  آغاز هفته دولت و شهادت شهیدان رجائی و باهنر بیانیه ای صادر کرد.

 

متن بیانیه به شرح ذیل است:

 

هفته‏ ى دولت فرصتى است براى مردم، که دولتِ خودشان را مورد بازنگرى قرار دهند، تا به دولت براى اصلاح ضعفها و رشد نقاط قوت کمک کنند. ( مقام معظم رهبری )

 

دوم شهریورماه و آغاز هفته دولت با نام یاد و خاطره شهیدان گرانقدر رجایی و باهنر این دو یار دیرین و صدیق و همسنگر گِره خورده است . این دو عزیز در دوران کوتاه اما پر برکت عمر خود تلاش نمودند تا در جهت رفع استضعاف، محرومیت، تبعیض و بی عدالتی گام های بلندی بردارند اما با خیانت و جنایت منافقان تروریست تحت حمایت استکبار جهانی در آتش کینه آنان سوختند . دولت مردان جمهوری اسلامی که با یاد و خاطره این رادمردان تاریخ و بهره مندی از ثمره ایثار و مجاهدت آنان مفتخر به فرصت خدمت به مردم فهیم و انقلابی شده اند، شایسته است با تاسی به این دو اسوه شهادت، ایمان و خدمت خالصانه و با الهام از رهنمودهای حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای مدظله العالی و پشتوانه عظیم مردمی، ضمن خنثی سازی توطئه های دشمنان انقلاب اسلامی، با عزمی راسخ در جهت اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و رفاه و سربلندی مردم شریف ایران تلاش کنند.

 

تبلیغات اسلامی چهاردانگه ضمن گرامیداشت و تبریک هفته دولت، به همه دولتمردان و تلاش و همت مضاعف در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری در سالی که مزین می باشد به « اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل ، توفیق خدمتگذاری همگان را در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه خداوند متعال مسئلت می نماید.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید