کد خبر:136017
پ
برگشت بیش از ۷۷هزار خودرو از محورهای شمال در دوره

برگشت بیش از ۷۷هزار خودرو از محورهای شمال در دوره محدودیت کرونایی

علیرضا قدمی امروز درباره وضعیت جاده‌های مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری با اشاره به احتمال ریزش و رانش در محورهای مازندران، اظهار کرد: با توجه به افزایش دمای هوا احتمال ریزش و سقوط بهمن به‌ویژه در کوهستان‌های استان بالا است. رئیس پلیس راه مازندران گفت: باتوجه به این شرایط  تاکید […]

علیرضا قدمی امروز درباره وضعیت جاده‌های مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری با اشاره به احتمال ریزش و رانش در محورهای مازندران، اظهار کرد: با توجه به افزایش دمای هوا احتمال ریزش و سقوط بهمن به‌ویژه در کوهستان‌های استان بالا است.

رئیس پلیس راه مازندران گفت: باتوجه به این شرایط  تاکید بر پرهیز از ترددهای غیرضروری به‌ویژه در کوهستان‌های مازندران است.

 این مسؤول با اعلام اینکه محور کندوان بازگشایی شد، اضافه کرد: این محدودیت روزهای یک‌شنبه، دوشنبه و سه‌شنبه هر هفته به‌جز ایام تعطیل تا ۲۰ اسفند ماه امسال در دستور کار قرار دارد.

قدمی به ادامه اجرای محدودیت‌های کرونایی در محورهای شمال اشاره کرد و گفت: از آغاز اجرای این طرح یعنی از یکم آذر ماه تاکنون بیش از ۷۷هزار و ۷۰۰ خودرو برگشت و بیش از ۳۹هزار و ۵۰۰ خودرو جریمه شدند.

 /۸۶۰۳۴/جلینک منبع اصلی مطلب

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194