پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

برگزاری چهارمین یادواره شهدای شهر کیاسر و شهدای گمنام

سروان پاسدار جواد کردان فرمانده بسیج چهاردانگه، در گفتگو با علی سلیمانی کیاسری، خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه از برگزاری چهارمین یادواره شهدای شهر کیاسر خبر داد.

1

 

سروان پاسدار جواد کردان  فرمانده بسیج چهاردانگه در گفتگو با خبرنگار چهاردانگه نیوز از تشکیل ستاد برگزاری یادواره ی شهدای شهر کیاسر و شهدای گمنام بخش چهاردانگه برای برگزاری هرچه باشکوهتر این مراسم خبر داد.

 

وی افزود: سخنران این مراسم حجت الاسلام غلامی نماینده  ولی فقیه در سپاه کربلا و همچنین حاج رضا بذری نیز مداح این مراسم میباشد.

 

فرمانده بسیج چهاردانگه  همچنین درمورد مکان و زمان این مراسم گفت: مراسم در روز پنجشنبه   ۵      آذر ماه   از     ساعت ۱۰  صبح تا ۱۴             در تکیه امام حسین علیه السلام شهر کیاسر منعقد میباشد.

 

در پایان گفتگو سروان کردان حضور هرچه باشکوهتر اهالی ولایتمدار بخش چهاردانگه در این مراسم را خواستار شد.

1 نظر
  1. محمدتقی سلیمی خورشیدی می گوید

    شهادت و فرهنگ ایثار و رشادت ۸ سال دفاع مقدس در تعبیر و تفسیر و تحریر وت وصیف نمیگنجد. براستی درک این موضوع آیا برای همگان ممکن است و چگونه جنگیدن و رزم در میدان نبرد را هر کسی میتواند متوجه شود؟ در هیچ جای دنیا از مرگ و مردن استقبال نمیکنند. در دفاع مقدس باتمام وجود مبارزه میکردند و عاشقانه به دیار باقی می شتافتند و از مرگ بعنوان شهادت از ان یاد میکردند.
    حاکم سازی، فرهنگ، تفکر و روحیه بسیجی و شهادت طلبی هنر و مدیریت راهبردی حضرت امام (ره) بوده است. بی شک سعی و تلاش جناب سروان کردان و همکارانش در تبیین فرهنگ شهادت نقش آفرین خواهدبود. توفیق قرین و همراه همیشگی آنان باد. انشاء الله

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.