کد خبر:135939
پ
بازگشت به شرایط قرمز با عادی انگاری کرونا/ وضعیت نارنجی

بازگشت به شرایط قرمز با عادی انگاری کرونا/ وضعیت نارنجی پایان بحران کرونا نیست

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا شهرستان ساری به ریاست عباسعلی رضایی فرماندار مرکز استان مازندران برگزار شد. ‎ رضایی در جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا شهرستان ساری با بیان اینکه عادی‌انگاری موجب افزایش شیوع دوباره بیماری و بازگشت به وضعیت قرمز کرونایی […]

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا شهرستان ساری به ریاست عباسعلی رضایی فرماندار مرکز استان مازندران برگزار شد. ‎

رضایی در جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا شهرستان ساری با بیان اینکه عادی‌انگاری موجب افزایش شیوع دوباره بیماری و بازگشت به وضعیت قرمز کرونایی خواهد شد، گفت: شهروندان ساروی نباید تصور کنند شرایط عادی شده است چرا که کرونا و مشکلات آن همچنان وجود دارد و سهل انگاری برخی افراد به دلیل عادی‌انگاری موجب شیوع نگران کننده ویروس و بازگشت به شرایط قرمز می‌شود که در صورت این اتفاق محدودیت‌های شدید کرونایی دوباره برقرار خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه اعلام وضعیت نارنجی پایانی بر بحران کرونا در شهرستان ساری نیست، خاطر نشان کرد: شهروندان و اصناف باید همچنان اصول استفاده از ماسک، فاصله اجتماعی را رعایت کنند و از مراجعات غیرضروری به خارج از منزل خودداری کنند.

فرماندار ساری افزود: برگزاری هرگونه تجمع، همایش، مجلس ختم و ترحیم همچون گذشته ممنوع است و بخشداران و دهیاران موظف به نظارت بر رعایت دستورالعمل‌های ستاد کرونا در سطح بخش و روستاها هستند.

 /۸۶۰۴۱/جلینک منبع اصلی مطلب

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194