کد خبر:130057
پ
pixlr_۲۰۲۰۰۹۰۹۲۲۲۰۳۹۰۶۵

اهدای تب‌سنج توسط خانواده معلم فقید محمدرضا مهدی‌نژاد به دبستان‌های شهید خانگاه و فردوسی کیاسر

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه نیوز، خانواده معلم فقید محمدرضا مهدی نژاد کیاسری تب سنج به دبستان‌های شهید خانگاه  و فردوسی کیاسر اهداء کردند. مرحوم محمدرضا مهدی نژاد متولد ۱۳۴۶در شهر کیاسر از معلمان نیک نام منطقه چهاردانگه بود که ۳۰ سال در منطقه  در پست‌های آموزش و اداری  دمت نمودند و در سال […]

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه نیوز، خانواده معلم فقید محمدرضا مهدی نژاد کیاسری تب سنج به دبستان‌های شهید خانگاه  و فردوسی کیاسر اهداء کردند.

مرحوم محمدرضا مهدی نژاد متولد ۱۳۴۶در شهر کیاسر از معلمان نیک نام منطقه چهاردانگه بود که ۳۰ سال در منطقه  در پست‌های آموزش و اداری  دمت نمودند و در سال ۱۳۹۶به افتخار بازنشستگی نایل آمدند.

  متاسفانه این معلم فرهیخته و دلسوز در  عصر شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸  به علت بیماری کرونا جان به جان آفرین تسلیم، همکاران و دانش آموزان خود را در غم فراغ  غریبانه خود به سوگ نشاند.

با توجه به شیوع ویروس کرونا و شروع سال تحصیلی، تب سنج یکی ازنیازهای ضروری مدارس برای کنترول و پیشگیری این بیماری می‌باشد.

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز ضمن تقدیر و تشکر از کار خدا پسندانه خانواده معلم فقید محمدرضا مهدی نژاد کیاسری، برای آن عزیز سفر کرده علو درجات را از خداوند متعال مسئلت می‌نماید.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید