پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

انصراف کاله از لیگ برتر والیبال/تیمداری در دسته یک

0

مرتضی حق‌شناس در گفتگو با خبرنگار مهر: هیئت‌مدیره باشگاه کاله با توجه به وضعیت پیش‌آمده ناشی از بیماری همه گیرکرونا در کشور این تصمیم را گرفته و تأکید کرده هیچ‌گاه قصد کناره‌گیری از تیم داری نداشته و این تصمیم‌ها برای حفظ سلامتی مجموعه تیم و پاسخ به خواست علاقه‌مندان به این رشته ورزشی با توجه به شرایط موجود کشور بوده است.

وی ادامه داد، با تصمیم هیئت‌مدیره باشگاه کاله، تیم والیبال این باشگاه در رقابت‌های فصل آینده لیگ دسته یک، با ترکیب بازیکنان بومی و مستعد شهرستان آمل که از قطب‌های بازیکن ساز منطقه و کشور هست، استفاده و شرکت خواهد کرد تا مشکلات ناشی از بازیکنان غیربومی و هزینه‌های دیگر نیز به باشگاه تحمیل نشود.

درباره تصمیم گیرهای فکر شده، احساسی قضاوت نکنیم

رئیس هیئت والیبال آمل به هجمه‌های تند و کم‌لطفی برخی کاربران فضای مجازی به مسئولان باشگاه کاله انتقاد کرد و گفت: من به‌عنوان یک پیشکسوت والیبال از همه دلسوزان ورزش، علاقه‌مندان به والیبال وهمه آن‌هایی که سال‌های سال درکنار والیبال کاله بودند، خواهش می‌کنم که به تصمیم‌های گرفته‌شده از سوی هیئت‌مدیره باشگاه کاله از روی تسویه‌حساب شخصی و نگاه احساسی قضاوت نکنند.

حق‌شناس ادامه داد، خدمات باشگاه کاله آمل به‌عنوان یکی از باثبات و منظم‌ترین باشگاه‌های کشور که بیش از یک دهه در والیبال کشور تیمداری کرده، بررسی پوشیده نیست و درطی این مدت حتی یک گلایه و شکایت از سوی بازیکنان، کادر فنی ودیگرعوامل به باشگاه ونیز هیئت نشده است.

وی افزود: اینکه اکنون با توجه به شرایط بیماری کرونا که سلامت بازیکنان درخطر هست و به علت همین بیماری لیگ پارسال نیمه‌کاره تعطیل‌شده، چطور کسی هزینه‌های میلیاردی که باشگاه کاله برای حضور در لیگ که ثمره‌ای برای باشگاه نداشته و دستمزدهای بازیکنان را هم به‌طور کامل پرداخت کرده، ندیده و اکنون منکر این زحمات و خدمات می‌شود.

خدمات کاله برای والیبال ایران ستودنی است

رئیس هیئت والیبال آمل بابیان اینکه آقای سلیمانی مالک شرکت لبنی کاله وهیات مدیره باشگاه کاله با تیمداری در والیبال به دنبال منفعت شخصی نیستند ونیازی هم به تعریف و تمجیدها ندارند، گفت: به‌دور از انصاف است خدماتی که کاله در شناسایی استعدادهای ناب والیبالی و معرفی آن‌ها به والیبال کشور و روزهای خوشی که برای آملی‌ها رقم‌زده، باشیم.

حق‌شناس بابیان اینکه درطی این سال‌ها ودرسال ۹۳ نیز باشگاه کاله برای یک‌فصل در لیگ برتر شرکت نکرده بود، گفت: باشگاه و تیم والیبال کاله آمل برای مردم ورزش کشور ثابت‌شده است و اینکه در روزهای والیبالی مردم شهرستان و حتی کل استان از پیروزی‌های و کسب مقام‌هایی که به‌واسطه بیش از یک دهه حضور این تیم در لیگ برتر داشتند، خوشحال بودند، باید قدردان بود و بابیان برخی اظهارنظرهای احساسی و سخیف باعث ناراحتی و فرار سرمایه‌گذاران متعصب و بومی از ورزش نشویم.

قطعاً کاله با تمام قوا به لیگ برتر برمی‌گردد

رئیس هیئت والیبال آمل تصریح کرد، در روزهای آینده وضعیت بازیکنان وکادرفنی تیم دسته یک کاله مشخص و تمرینات این تیم نیز درآمل از سر گرفته خواهد شد.

حق‌شناس ادامه داد، البته برخی از بازیکنان بومی و فصل گذشته تیم لیگ برتری کاله در تیم دسته یک نیز حضور خواهند داشت، اما به گفته هیئت‌مدیره باشگاه کاله پس از یک سال استراحت از لیگ برتر به‌طور حتم تیم کاله آمل با جذب نفرات موردعلاقه هواداران با تمام توان و قدرت به لیگ برتر بر خواهد گشت.

تیم کاله مازندران طی یک دهه حضور در لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور که همواره با هدایت “بهروزعطایی” سرمربی آملی بوده موفق شده، ۲ بار قهرمانی، یک نایب قهرمانی ویک مقام سومی در لیگ برتر ایران، سومی و مقام قهرمانی جام باشگاه‌های آسیا و مقام هشتمی جام باشگاه‌های جهان را کسب کند.

کاله مازندران بعد از تیم پیکان تهران به‌عنوان دومین تیم پرافتخار لیگ برتر والیبال ایران محسوب می‌شود.

کد خبر 4937004
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.