پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

انتشار دایرة المعارف شهدای گرانقدر چهاردانگه

پایگاه خبری چهاردانگه ساری بر آن شد تا اطلاعات و مشخصات و تصاویر شهدای را جمع آوری و به صورت یک دایرة المعارف منتشر کند.

4

 

درود بر شهیدان سرافراز بخش چهاردانگه ساری که حصار تن را شکستند و تا ملکوت اعلی پرکشیدند. شهیدانی که رفتن عاشقانه را بر ماندن ترجیح دادند. غیور مردانی که کوههای سر به فلک کشیده غرب و بیابان های گرم جنوب را محل اوج خود قرار داده و عروج ملکوتی خود را جشن گرفتند و جاودانه تاریخ شدند.

 

با توجه به این امر که همیشه در مورد تعداد شهدای بخش چهاردانگه اختلاف آماری بوده و همچنین به دلیل اینکه  هیچ منبع و یا وب سایتی اقدام به جمع آوری و انتشار تمامی تصاویر و مشخصات شهدای بخش چهاردانگه ننموده، پایگاه خبری چهاردانگه ساری بر آن شد تا اطلاعات، مشخصات و تصاویر شهدا را جمع آوری و به صورت یک دایرة المعارف منتشر کند.

 

در همین راستا با تلاش قابل تقدیر آقای حامد خلیلی ازنی، مدیر فرهنگی پایگاه خبری چهاردانگه ساری اطلاعات ۲۱۵ تن از شهدای بخش چهاردانگه در طی حدود ۳ ماه به طرق مختلف از جمله تحقیق میدانی، تحقیق تلفنی، ارائه پرسشنامه به اهالی هر روستا و … جمع آوری شد. با بررسی لیست آقای خلیلی و انطباق آن با اطلاعات بنیاد شهید و امور ایثارگران تصاویر و مشخصات شهدا بصورت نرم افزاری در پایگاه خبری چهاردانگه ساری ارائه می شود.

 

در این دایرة المعارف، مشخصات شهدا به ترتیب نام روستا و بر اساس حروف الفبا مرتب شده و شما می توانند بر اساس نام روستا به جستجوی شهدا بپردازید. همچنین با کلیک بر روی نام هر شهید می توانید اطلاعات و مشخصات شهید را مشاهده کنید.

 

به طور حتم این دایرة المعارف دارای کاستی ها و اشتباهاتی نیز می باشد که تکمیل و یا اصلاح نیازمند همکاری خانواده های گرامی شهدا و اهالی محترم چهاردانگه می باشد. لذا درخواست میشود در صورت اطلاع داشتن از نام شهدایی از چهاردانگه که در این دایرة المعارف وجود ندارد و نیز اشتباهاتی احتمالی که در باره هر شهید وجود دارد را در بخش « فرم ارسال مشخصات شهدا » (در انتهای دایرة المعارف شهدای چهاردانگه) برای ما بفرستید.

 

برای مشاهده این دایرة المعارف شهدا روی عکس کلیک نمایید.

Shohada-Dayerhtolmaaref-2

4 نظرات
 1. عباس اسلامی کیاسری می گوید

  خسته نباشید عرض می کنم خدمت آقای خلیلی و اهالی چهاردانگه نیوز. واقعاً دست شما درد نکند. کاری ارزشمند و ماندگار در تاریخ ارائه کرده اید.

 2. کیاسری متعصب می گوید

  در قسمت شهدای کیاسر چرا عکس بعضی از شهدا نیست؟
  ………………………………………………………………….
  چهادرانگه ساری: ما از شما درخواست کردیم که کمبودها و اشکالات دایره المعارف شهدا را برای ما بفرستید و منتظر این یاری شما هستیم.

 3. یک اروستی با حال می گوید

  درود. خسته نباشید
  متاسفانه گویا مشکلی در این دایره المعارف وجود داره.
  شهدای اروست همگی در اروست دفن هستند ولی وقتی روی نام کلیک می کنیم زده در فلان روستا دفن هست که این طور نیست. چند تاش غلطه.
  ………………………………………………………….
  چهاردانگه ساری: لطفاً این اشکالات را به طور دقیق برای ما بفرستید و نیز شماره تلفنی که بتوان با شما تماس گرفت. در ذيل مطلب يادواره شهدا بخشي براي اصلاح مشخصات و يا معرفي شهدايي كه در اين ليست وجود دارد تعبيه شده و شما مي توانيد از طريق آن اطلاعات درست و كامل اين شهدا را با ما در ميان بگذاريد.
  سپاس.

 4. کیاسری متعصب می گوید

  باشه چشم حتما انجام میشه ممنون از راهنمایی شما

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.