کد خبر:99806
پ
امام‌جمعه-نوشهر-مبارزه-با-فساد،-مطالبه-عموم-مردم-است.jpg

امام‌جمعه نوشهر: مبارزه با فساد، مطالبه عموم مردم است

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از ایرنا، حجت‌الاسلام محمود مشایخ در خطبه‌های نماز جمعه نوشهر افزود: در مبارزه با فساد باید قاطعیت و استمرار به خرج داد. وی ادامه داد: تحقق عدالت و اهداف انقلاب بدون مبارزه با فساد ممکن نیست و فعالیت‌های انجام شده در قوه قضائیه برای خشکاندن ریشه فساد شایسته […]

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از ایرنا، حجت‌الاسلام محمود مشایخ در خطبه‌های نماز جمعه نوشهر افزود: در مبارزه با فساد باید قاطعیت و استمرار به خرج داد.

وی ادامه داد: تحقق عدالت و اهداف انقلاب بدون مبارزه با فساد ممکن نیست و فعالیت‌های انجام شده در قوه قضائیه برای خشکاندن ریشه فساد شایسته تقدیر است.

امام‌جمعه نوشهر گفت: در شهر گردشگری نوشهر نیز لازم است هویت دینی مردم حفظ و با انواع فساد از جمله بدحجابی برخورد شود.

وی افزود: لازم است شهرداری و سازمان تبلیغات با اقدامات خود فضای مذهبی شهر را حفظ کنند و نیروی انتظامی هم با جدیت جلو بدحجابی را بگیرد.

مشایخ گفت: جدا از درخواست عمومی، از همه مردم و خانواده‌های مذهبی بیشتر انتظار است تا در جهت گسترش حفظ حجاب و عفاف تلاش کنند. از مادری که خودش باحجاب است توقع می‌رود که دخترش نیز باحجاب باشد و قوانین دینی را رعایت کند.

امام‌جمعه نوشهر درباره آزادی محدود شیخ ابراهیم زکزاکی، رهبر شیعیان نیجریه اظهار داشت: وی تحت‌فشار افکار عمومی و شیعیان، برای درمان به کشور هند اعزام شد ولی همچنان تحت نظر و محدودیت است.

۷۵۱۷/ ۱۶۰۲/۱۶۵۴

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید