کد خبر:130781
پ
corona.

افزایش ابتلا به ویروس کرونا در روستاهای چهاردانگه

افزایش ابتلا به ویروس کرونا در روستاهای چهاردانگه به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه آلودگی ویروس کرونا به سمت جمعیت روستایی در حال حرکت و افزایش است. کمبود امکانات دهیاران برای ضدعفونی و همچنین بی توجهی به توصیه‌های بهداشتی از مهم ترین علت افزایش شیوع کرونا در روستاها است. با توجه به افزایش ابتلا و […]

افزایش ابتلا به ویروس کرونا در روستاهای چهاردانگه

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه آلودگی ویروس کرونا به سمت جمعیت روستایی در حال حرکت و افزایش است.

کمبود امکانات دهیاران برای ضدعفونی و همچنین بی توجهی به توصیه‌های بهداشتی از مهم ترین علت افزایش شیوع کرونا در روستاها است.

با توجه به افزایش ابتلا و همچنین فوت افراد کرونایی در روستاهای چهاردانگه ضروری است هر چه سریعتر تدابیر لازم برای بهبود وضعیت روستاهای بخش چهاردانگه اندیشیده شود.

اگر تب دارید، سرفه می کنید یا به سختی نفس می کشید هرچه زودتر به دنبال مراقبت های پزشکی باشید

اگر احساس بیماری می کنید در خانه بمانید. اگر تب دارید و سرفه می کنید و به سختی نفس می کشید، زودتر تماس گرفته و پیگیر مراقبت های پزشکی باشید. و به توصیه های مسئولین  بهداشت و سلامت در محل زندگی  خود، عمل کنید.

مسئولین بهداشت و سلامت کشور و محل زندگی شما در جریان تازه ترین اطلاعات در مورد وضعیت منطقه شما هستند. اگر قبل از مراجعه به مراکز بهداشتی با آنها تماس بگیرید ،این امکان را به ارائه دهندگان خدمات بهداشتی  می دهید تا شما را به مراکز درمانی مناسب ارجاع دهند. این کار  علاوه بر حفاظت از شما  به جلوگیری از انتشار ویروس و سایر عفونت ها نیز کمک می کند

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید