کد خبر:130653
پ
۱۶۰۰۴۷۱۰۵۸_۱۳۹۹۰۶۲۴۰۰۰۲۰۳_Test_PhotoN.jpg

اضافه شدن ۸۷ بیمار کرونایی در مازندران/ مازندران همچنان بر مدار قرمز کرونایی

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز: به گزارش خبرگزاری فارس از مازندران، هفتمین ماه از شیوع ویروس کرونا درحالی به روزهای پایانی نزدیک می‌شود که همچنان شاهد وضعیت قرمز کرونایی در استان مازندران هستیم. تعداد مبتلایان و بیماران بستری همچنان رو به بالا است و ازطرفی افزایش سیر و سفرها و صف‌های طولانی ترافیک نگرانی‌ها در ارتباط […]

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز:

به گزارش خبرگزاری فارس از مازندران، هفتمین ماه از شیوع ویروس کرونا درحالی به روزهای پایانی نزدیک می‌شود که همچنان شاهد وضعیت قرمز کرونایی در استان مازندران هستیم.
تعداد مبتلایان و بیماران بستری همچنان رو به بالا است و ازطرفی افزایش سیر و سفرها و صف‌های طولانی ترافیک نگرانی‌ها در ارتباط با موج سوم کرونایی را در استان افزایش می‌دهد.

درحالی سه ماه است که مازندران درگیر وضعیت قرمز کرونایی است و پیش از آن نیز وضعیت زرد و نارنجی و ماه دو ماه ابتدایی شیوع هم در وضعیت قرمز بسر برده که امکانات بهداشتی و همچنین کادر درمانی استان  شبانه‌روزی   فعال بوده و ادامه روزهای کرونایی دردسرهای کادر درمانی استان را بیشتر و بیشتر می‌کند.

 دکتر سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در این‌باره اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۷۱  بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی افزود: طی همین مدت تعداد ۶۳ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و  تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بیان کرد: هم اکنون۴۱۲  نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علائم تنفسی مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند که از این تعداد ۱۲۲ بیمار با علائم حاد تنفسی بستری هستند.

دکتر سیدفرزاد جلالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در ادامه  با اشاره به اینکه در حال حاضر ۱۵۲ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۶ بیمار جدید بستری و ۲۵ بیمار هم  ترخیص شدند.

وی گفت: ۳۹ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

به گزارش فارس، طی ۲۴ ساعت گذشته در دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل ۸۷ مورد ابتلای جدید داشتیم و همچنین تعداد ۵۶۴ بیمار در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی سطح استان بستری هستند.

 /۸۶۰۳۴/ع


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید