کد خبر:104421
پ
استاندارد-سازی-نقش-مهمی-در-تولید-محتوا-دارد.jpg

استاندارد سازی نقش مهمی در تولید محتوا دارد

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران گفت: استاندارد سازی نقش مهمی در تولید محتوا و اطلاع رسانی دارد. به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از ایسنا، مهدی رازجویان در مراسم هفته جهانی استاندارد با اشاره به اینکه از جمله مزایای زندگی ماشینی امروز بهره‌گیری از زمان‎های مختلف است، اظهار کرد: شعار امسال استاندارد بیانگر […]

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران گفت: استاندارد سازی نقش مهمی در تولید محتوا و اطلاع رسانی دارد.

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از ایسنا، مهدی رازجویان در مراسم هفته جهانی استاندارد با اشاره به اینکه از جمله مزایای زندگی ماشینی امروز بهره‌گیری از زمان‎های مختلف است، اظهار کرد: شعار امسال استاندارد بیانگر ساخت کلیپ، فیلم و موضوعات دیگر از این دست است لذا  برای تهیه این مهم می بایست استاندارد سازی لازم صورت گیرد.

وی تصریح کرد: اطلاع رسانی از جمله موضوعاتی‌ست که می‌تواند موجب اثرگذاری در زندگی روزمزه و استانداردهایی که مور نظر است، شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران خاطرنشان کرد: اطلاع رسانی تنها مختص به تلویزیون، رادیو و فضای مجازی نیست، استاندارد می‌تواند نقش مهمی در تولید محتوا و  پانتومیم‌های که بیشترین اعلام و رضایت‌مندی را به مخاطبین خود دارد، اخذ کند.

رازجویان یادآور شد: امیدواریم شاهد حضور پررنگ‌تر در سازمان استاندارد در حوزه‌های اقتصادی و تولید  باشیم تا با اخذ آن تمامی محصولات و تولیدات این دیار را به درجه عالی برسانیم.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194