کد خبر:135606
پ
ادامه محدودیت‌های کرونایی در محورهای شمال/برگشت بیش از ۷۳ هزار

ادامه محدودیت‌های کرونایی در محورهای شمال/برگشت بیش از ۷۳ هزار خودرو

علیرضا قدمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: درحال حاضر آمد و شد خودروها در مسیرهای خروجی شمال به‌صورت عادی و روان است. وی افزود: باتوجه به بارش سرد و زمستانی که پایان هفته جاری شاهدش هستیم توصیه ما به همه رانندگان پرهیز از ترددهای غیرضروری است. رئیس پلیس […]

علیرضا قدمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: درحال حاضر آمد و شد خودروها در مسیرهای خروجی شمال به‌صورت عادی و روان است.

وی افزود: باتوجه به بارش سرد و زمستانی که پایان هفته جاری شاهدش هستیم توصیه ما به همه رانندگان پرهیز از ترددهای غیرضروری است.

رئیس پلیس راه مازندران بیان کرد: باتوجه به اینکه در زمان بارش‌ها احتمال ریزش و سقوط بهمن وجود دارد تاکید ما به همه افراد خودداری از ترددهای غیرضروری است.

این مسؤول با اشاره به اینکه درحال حاضر به جز محدودیت کرونایی محدودیت دیگری در محورهای مازندران در دستور کار پلیس نیست، اضافه کرد: از یکم آذر ماه امسال تاکنون بیش از ۷۳هزار خودرو برگشت و بیش از ۳۰هزار و ۵۰۰ خودرو جریمه شدند.

قدمی یاداور شد: محدودیت شبانه محور کندوان نیز امروز اجرا نشد و به هفته آینده موکول شده است.

وی در پایان گفت: مرکز کنترل پلیس راه با شماره تلفن‌های ۲۱۸۲۴۴۳۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ با پیش شماره ۰۱۱ در هر ساعتی از شبانه‌روز پاسخگوی شهروندان در ارتباط با آخرین وضعیت راه‌های مازندران است.

 /۸۶۰۳۴/علینک منبع اصلی مطلب

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194