کد خبر:107424
پ
barf-kiasar-98-thum

ادامه بارش باران و برف در بخش چهاردانگه

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه نییوز، بارش و باران و برف که از اوایل هفته پیش شروع شده بود همچنان ادامه دارد.از رانندگانی که قصد تردد در مجور کیاسر را دارند درخواست می شود با داشتن زنجیر چرخ به همراه داشته باشد. فعلا تمام راههای اصلی و فرعی بخش چهاردانگه باز و تردد جریان دارد. […]

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه نییوز، بارش و باران و برف که از اوایل هفته پیش شروع شده بود همچنان ادامه دارد.از رانندگانی که قصد تردد در مجور کیاسر را دارند درخواست می شود با داشتن زنجیر چرخ به همراه داشته باشد.

فعلا تمام راههای اصلی و فرعی بخش چهاردانگه باز و تردد جریان دارد.

احمد اسدی معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران، گفت: وضعیت جوی مازندران امروز چهارشنبه ۲۹ آبان ماه ابری همراه بارش باران از اواخر روز با افزایش بارندگی و وزش باد، در ارتفاعات با بارش برف و مه آلود خواهد بود.

او افزود:آسمان مازندران در روز پنجشنبه ۳۰ آبان ابری گاهی با بارش باران، وزش باد و در ارتفاعات با بارش برف و مه آلود پیش بینی می‌شود.

اسدی گفت:هوای مازندران در روز جمعه اول آذرماه نیمه ابری تا ابری همراه با بارش پراکنده و وزش باد و در ارتفاعات همراه با بارش برف خواهد بود.

او گفت:آسمان استان در روز شنبه ۲ آذرماه نیمه ابری تا ابری، همراه با بارش پراکنده باران و در ارتفاعات با بارش پراکنده برف و مه آلود پیش بینی می‌شود.

وضعیت جوی مازندران در روز‌های یکشنبه و دوشنبه ۳ و ۴ آذرماه نیمه ابری، گاهی با افزایش ابر خواهد بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194