کد خبر:17900
پ
vahedi-farmandar-sari

اجرای پروژه ساری ـ تاکام از سر گرفته شد

فرماندار ساری گفت: مشکل تأمین مصالح پیمانکار مجری طرح ساری ـ تاکام رفع شد و عملیات اجرای این پروژه از روز گذشته آغاز شد.

 
 به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه ساری به نقل از فارس ، جواد واحدی بعد از ظهر امروز در نخستین جلسه شورای اداری این شهرستان در سال ۹۴ با بیان اینکه توسعه ساری سبب توسعه مازندران می‌شود، اظهار کرد: اعضای شورای اداری شهرستان در اجرای سیاست دولت تدبیر و امید کمک‌کار فرماندار بودند.

 

وی با بیان اینکه ۶۰۰ پروژه عمرانی در دست احداث بود که برخی از پروژه‌ها نیازمندی مرکز استان نبود ولی مطرح شد و با حمایت استاندار اعتبار بسیاری از پروژه‌ها نیز تأمین شد، افزود: برخی از پروژه‌ها به‌دلیل کمبود اعتبار دچار مشکل شده بود ولی با توجه به حمایت استاندار، این پروژه‌ها نیز در حال اجرا است.

 

فرماندار ساری با بیان اینکه بیشتر پروژه‌های عمرانی شهرستان ساری با تخصیص ۷۰ درصد مواجه بود، خاطرنشان کرد: با پیگیری پایان سال مالی می‌توانیم تخصیص بیشتری به این پروژه‌ها داشته باشیم.

 

این مسئول با اعلام اینکه احداث راه ساری به کیاسر یکی از پروژه‌های ملی است، بیان کرد: پیگیری‌هایی در این زمینه انجام شد ولی نیاز به توجه بیشتر است.

 

واحدی درباره تأمین معدن شن و ماسه برای اجرای طرح پروژه ساری ـ تاکام، یادآور شد: با توجه به رفع نیازمندی پیمانکار پروژه برای تأمین مصالح از پیچ کلاج‌خسه اجرای پروژه ساری به تاکام دوباره از سر گرفته شد.

 

وی با عنوان اینکه اعتبار پروژه آب‌رسانی ساری دریافت شد و باید تلاش کنیم که مشکل آب شرب رفع شود، اضافه کرد: تکمیل کمربندی ساری، یکی از پروژه‌های مهم است که نیاز به توجه بیشتری دارد.

 

فرماندار ساری درباره اجرای پروژه مهم ورزشی در جاده ساری به قائم‌شهر، تصریح کرد: جانمایی درستی نسبت به اجرای این پروژه انجام نشد، اعتباراتی به این پروژه اختصاص پیدا کرد ولی نیاز است که اعتبار مناسب‌تری برای تکمیل اختصاص یابد.

 

این مسئول درباره تکمیل پروژه بیمارستان ۳۲۰ تخت‌خوابی ساری، گفت: اعتبار برای اجرای این پروژه تخصیص داده شد که تلاش داریم برای تکمیل با مشکل مالی مواجه نشود.

 

واحدی درباره مباحث امنیتی ساری، افزود: مشکل امنیتی در شهرستان وجود ندارد، در بحث مواد مخدر و ساماندهی مناطق آلوده، اقدامات مناسبی انجام شد، میزان تخلف در این مناطق به‎شدت کاهش یافت و آرامش ویژه حاکم شد.

 

وی از برنامه‌ریزی برای تخریب برخی از واحدهای مسکونی در مناطقی که از آلودگی خارج شدند خبر داد و خاطرنشان کرد: تلاش داریم با تخریب این مناطق پروژه تفریحی‌توریستی نارنجستان ایجاد شود که با اجرای آن نماد خدمتگذاری به مردم به نمایش گذاشته می‌شود.

 

فرماندار ساری درباره اجرای طرح دریا، گفت: وضعیت دریای ساری در سنوات گذشته نامناسب بود که تلاش شد طرح دریا در مرکز مازندران ساماندهی شود و اقداماتی هم در سطح سواحل انجام شد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید