پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

اجرای طرح شناسایی وصدورکارت احرازهویت برای رانندگان آژانسهای شهرکیاسر

7

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه به نقل از روابط عمومی شهرداری کیاسر آقای مهندس رضا یزدانی مسؤل حمل و نقل و ترافیک شهرداری کیاسر از اجرای طرح شناسایی رانندگان آژانسهای شهر و صدور کارت احراز هویت برای آنان خبرداد.

وی افزود:به جهت بروز حوادث و اتفاقات ناخوشایند اخیر در سطح برخی شهرها و لزوم ایجاد امنیت برای مسافران و استفاده کنندگان از حمل و نقل عمومی و براساس دستور العمل وزارت محترم کشور و تأکیدات صریح معاونت پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه مبنی بر شناسنامه دار نمودن رانندگان فعال در بخش حمل و نقل عمومی،واحدحمل و نقل و ترافیک شهرداری کیاسر اقدام به تشکیل پرونده و صدور کارت شناسایی معتبر و همچنین کدشناسایی برای خودروهای مستقر در آژانسهای تاکسی تلفنی دارای مجوز در شهر کیاسر نموده است.

مهندس یزدانی ضمن تشکر ویژه از مدیران آژانسهای شهر بابت همکاری در این خصوص، اعلام نمودند که از این به بعد دستگاههای انتظامی و قضایی، رأساً با آژانسهای غیر قانونی فاقد پروانه و همچنین رانندگان بدون کارت احراز هویت برخورد خواهند نمود.

7 نظرات
 1. دلسوز می گوید

  مهند یزدانی را من از بچگی میشناسم پسر توانمندی است امیدواریم شورا از این جوانان که نیروهای بومی شهر ما هستند در مسند شهرداری استفاده کنند

 2. بچه محل می گوید

  اقا رضا شنیدیم دانشجویی کارشناسی ارشد مدیریت شدیم خیلی خوشحال شدیم

 3. شریعت نژاد کیاسری می گوید

  واقعا باید از کسی که کارش درسته تشکر کرد . اقا رضا خدا قوت

 4. شهریاری می گوید

  شما ببینید شهرداران گذشته چیکار کردن تمام کارهای که انجام شد در دوره آقای خواجه وندی بوده و تنها تعدادی از کارها توسط اقای انتظاری انجام شده خواهشا شوراها برای شهردار دیگر از نیروهای بومی شهر استفاده کنند.

 5. مهندسين عمران می گوید

  جناب مهندس یزدانى ضمن عرض تبریک برای قبولیتان در رشته مدیریت در مقطع کارشناسى ارشد،آرزوى توفیقات روز افزون در مسیر پیشرفت وتکامل جنابعالى و شهر زیباى کیاسراز خداوند منان خواستارم وامیدوارم أهالیه دستندرکار این مجموعه به نیروهاى بومى ودلسوز وتوانمند این شهر اعتماد و اعتقاد بیشترى داشته باشند سربلندوپیروز باشید.

 6. علی عرب ل می گوید

  با آرزوی توفیق روز افزون اخوی گرامی

 7. روح الله مهدی نژاد می گوید

  سلام رشته ارشد مدیریت ربطی به مهندسی نداره آقا رضا دانشجو آزاد کارشناسی ارشد هستن آقا رضا مهندس نیست مدیر هستش آقا مدیر موفق باشی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.