پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

آمریکا همواره واحدهای اثرگذار کشور را تحریم کرده است/ پرهیز از دیدگاه «بچه محلی» در انتخابات

0

شکرالله رضازاده دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در مازندران امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از ساری، با اشاره به به عملکرد این شورا و برنامه‌های آینده اظهار کرد: شورای ائتلاف همواره تمام تلاش خود را معطوف سازماندهی نیروی انقلاب کرد که نتیجه این ساماندهی در انتخابات دوم اسفند خودش را نشان داد.

وی گفت: بر طبق این تجربه موفق بنا داریم برای انتخابات پیش رو در حوزه انتخاب ریاست جمهوری و شورای شهر طی جمع‌بندی شورای مرکزی و مشورت بدنه نیروهای انقلاب در شهرستان‌ها و استان‌ها، به بررسی‌ پیرامون تعیین شاخصه‌ها و کارآمدی و وجاهت عمومی افراد بپردازیم تا با تمکین استان‌ها کاری متحد شکل بگیرد.

رضازاده تصریح کرد: در بحث انتخابات شوراها مدیریت ملی نبوده و شورای ائتلاف مرکزی با اعتماد به شورای ائتلاف در استان کار را واگذار می‌کند استان‌ها هم با شورای ائتلاف شهرستان‌ها تعامل کرده تا نامزدهای جبهه انقلاب را احصا کنند و به یک لیست مشترک برسند. 

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در مازندران با اشاره به اینکه در مرکز استان نیز به یک لیست مشترک خواهیم رسید، یادآور شد: در حوزه شورای شهر ساری و اتفاقات اخیر مبنی بر انهدام این شورا، گله‌مندی از نهادهای نظارتی وجود دارد، ناظران نباید اجازه می‌دادند که اتفاق خود را اینطور نشان بدهد اگر نهادهای نظارتی کارشان را دقیق‌تر انجام می‌دادند این اتفاقات نمی‌افتاد.

وی تاکید کرد: معتقد هستم که مردم باید در نوع انتخاب‌شان تجدید نظر کنند، در جمهوری اسلامی مردم تعیین کننده هستند پس این مردم باید انتخاب درست داشته باشند اگر نگاه‌ها قومی و قبیله‌ای باشد فرد منتخب کارامد نخواهد بود.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در مازندران در ادامه بیان کرد: توصیه می‌کنم که مردم نگاه‌شان را از اینکه “فلانی بچه محل ما است” فراتر ببرند، به‌جایش بروند ببیند چقدر کاردان و دیندار است، مردم در انتخاب‌شان تجدید نظر جدی کنند تا کسانی که دارای شاخصه پاکدستی، فسادستیزی و ولایت‌مداری هستند انتخاب شوند.

رضازاده خاطرنشان کرد: شورای انقلاب شاخص و قالب تعریف می‌کند و سپس اشخاص را وارد شورا می‌کند، مهم قالب است شاخصه‌ها هم مشخص است، برای انتخاب رئیس جمهور مکتبی بودن، تقوا داشتن، کارآمد بودن، توجه به خرد جمعی، ولایت‌مداری و ولایت‌پذیری بسیار مهم است.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در مازندران ادامه داد: برای انتخاب یک فرد نباید به گذشته‌اش توجه کنیم، مردم چشم‌شان را باز کنند و درست انتخاب کنند چرا که وعده خدا این است تا ملتی تغییر نخواهد سرنوشت‌شان تغییر نخواهد کرد، هم اکنون ما در بهمن ماه قرار داریم، مردم در بهمن ۵۷ نشان دادند که به‌دنبال خوبی هستند و عاملان استکبار را نمی‌خواهند، امروز هم باید با بصیرت وارد میدان شوند تا  آینده روشنی را رقم بزنند.

وی با اشاره به تحریم‌های اخیر آمریکا که نسبت به آستان قدس رضوی و بنیاد برکت بیان کرد: آمریکا با واحدهای اثرگذار کار دارد و در مجموع اثردارها را تحریم می‌کند، این نهادها همواره به درد مردم توجه دارند، دیدیم که آستان قدس رضوی در برخورد با کرونا چه فضای خوبی را به‌وجود آورد.

رضازاده گفت: در بیشتر کارهای جهادی ردپای آستان قدس رضوی، بنیاد برکت و ستاد اجرایی فرمان امام را شاهدیم، بنیاد برکت در تولید واکسن ایرانی کووید ۱۹ که از دغدغه‌های روز است موفق بود، این موضوع برای آمریکایی‌ها خوشایند نبود، آنها دورغ می‌گویند که حامی مردم هستند اگر راست می‌گویند چرا کسانی که بیشترین نقش مردمی را دارند را مورد حمله قرار می‌دهند؟

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب مازندران اضافه کرد: آمریکا پیش‌ترها سپاه را تحریم کرده بود، چون سپاه با سیستم موشکی خود یک حاشیه امن داخلی ایجاد کرد، در یک کلام آمریکایی‌ها هر کجا که خیر مردم ایران در آن باشد را مورد حمله قرار می‌دهند.

 /۸۶۰۴۸/جلینک منبع اصلی مطلب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.