تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : علي نظري
حوزه : اخبار مازندران
شماره : 76929
تاریخ : ۱۸ مرداد, ۱۳۹۷ :: ۲۳:۵۲
نکونام: در نیم فصل دوم بهترین نساجی را خواهید دید/ شفر گفت بارانی را نمی‌خواهیم


به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم از مازندران جواد نکونام پس از توقف یک - یک شاگردانش مقابل پارس جنوبی گفت: تیم ما به زمان نیاز دارد و مردم می‌دانند من چگونه کار می‌کنم. بازیکنان نیاز دارند تا با مردم و جو ورزشگاه آشنا شوند.

وی ادامه داد: زمانی که بازی صفر - صفر مساوی بود بازیکنان پارس خودشان را روی زمین می‌انداختند. پس از اینکه به گل رسیدیم دو بازیکن ما هم روی زمین افتادند. در نیمه دوم هم بازی را آرام کردند. در این هوای خوب و بارانی چرا باید وقت استراحت بدهند.

سرمربی نساجی در مورد روند رو به رشد تیمش گفت: 90 درصد تیم ما تغییر کرده و نساجی در حال بازسازی شدن است که این زمانی را می‌طلبد. مردم فوتبال را به خوبی می‌فهمند. در حال پایه‌ریزی هستیم؛ متأسفانه در دو بازی اخیر مهاجمان ما در ضربات آخر مشکل دارند که قطعا یک مهاجم هدف دیگر جذب می‌کنیم. متأسفانه شرایط نابرابری را می‌بینیم. ما تازه به لیگ برتر آمدیم. در نیمه دوم امید سینک و علی شجاعی را به زمین فرستادیم که روند مسابقه تغییر کرد. محمدمهدی نظری هم دیر به جمع ما اضافه شده و از لحاظ بدنی مشکل دارد.

نکونام در پاسخ به پرسشی در مورد عدم حضور محمدصادق بارانی در لیست 18 نفره نساجی تصریح کرد: دوست دارم هر کسی که به نساجی می‌آید، عاشق تیم و هواداران باشد. کسی نباید فکر کند بزرگتر از نساجی باشد، وگرنه بهتر است از تیم برود. او گفت تمرکز ندارم و خوشحال نیستم. من هم گفتم هر زمان که خوشحال شدی برگرد.

وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا بارانی قصد دارد با جدایی از نساجی به استقلال بپیوندد یا خیر، خاطرنشان کرد: من با شفر سرمربی استقلال تماس گرفتم و او به من گفت که بارانی را نمی‌خواهد.

سرمربی نساجی با اشاره به مشکلات تیمش اظهار داشت: مطمئن باشید در نیم فصل دوم بهترین نساجی را خواهید دید. هفته اول 13 بازیکن داشتیم و یک بازیکن 19 ساله روی نیمکت تیم ما نشسته بود، امیدوارم تیم ما هفته‌به‌هفته بهتر شود. تیمی را می‌سازم که سال‌های سال فوتبال بازی کند. ما تنها 8 بازیکن لیگ برتری داریم که توانسته‌ایم تنها به دو بازیکن از آنها بازی دهیم. بدن بازیکنان آماده نیست چون دیر به تیم اضافه شده‌اند. من علاقه‌ خاصی به مردم قائمشهر دارم و برای نساجی زحمت می‌کشم چون این وظیفه من است.

نکونام با بیان اینکه شاگردانش مقابل هر تیم روند خاصی را طی می‌کنند در پاسخ به این پرسش که چرا تیمش پس از رسیدن به گل عقب‌نشینی می‌کند، گفت: پارس جنوبی می‌خواست با استفاده از توپ‌های بلند به گل برسد. پارس جنوبی دو مهاجم نوک داشت که بازی مستقیم را در دستور کار قرار می‌دهد و ما این را می‌دانستیم. می‌دانستیم اگر بالا بازی کنیم دچار مشکل می‌شویم. پارس فقط بازی‌های بلند و مستقیمی ارائه می‌کرد.

وی گفت: بازی بسیار خوبی در نیمه دوم ارائه کردیم. نیمه دوم کاملاً در اختیار ما بود و بی‌دقتی مهاجمان ما باعث شد نتوانیم گل‌های بیشتری به ثمر برسانیم. اینکه ما در 3 دیدار گذشته گل خوردیم نشان‌دهنده ضعف دفاعی و عملکرد ضعیف مدافعانمان نیست. باید دفاع خوب تیمی داشته باشیم. متأسفانه تمرکز لازم را نداشتیم و نتوانستیم به صورت تیمی دفاع کنیم. شرایط زمین ورزشگاه وطنی هم کار را برای حریفان سخت می‌کند. باید در خارج از خانه هم بازی‌های خوبی ارائه کنیم. 24 سال طول کشیده که نساجی از لیگ یک به لیگ برتر صعود کند و عادلانه نیست که تیم لیگ یکی را با تیم‌های لیگ برتری مقایسه کنیم.

 /
 

© 2018 تمام حقوق این سایت برای پايگاه خبري چهاردانگه محفوظ می باشد.