تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : علي نظري
حوزه : اخبار چهاردانگه, اخبار ورزشي
شماره : 76919
تاریخ : ۱۷ مرداد, ۱۳۹۷ :: ۲۳:۱۱
عالیشاه؛ عالی اما دور از جشن گل طی دو بازی اخیر بعد از بازگشت به پرسپولیس توانسته نمایش امیدوارکننده ای از خود به جا بگذارد و برابر فولاد نیز یکی از خوب‌های این تیم لقب گرفت.

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه ساری، به نقل از ورزش سه، امید عالیشاه در بازگشت به ترکیب پرسپولیس با انگیزه بالای خود و پشت سر گذاشتن تمرینات برای آماده سازی فصل جدید، خیلی زود توانست اعتماد برانکو ایوانکوویچ را به خود جلب کند. بازیکنی که طی یک فصل و نیم دوری از فوتبال شرایط سختی را پشت سر گذاشت و اکنون امیدوار است بتواند در سومین قهرمانی پرسپولیس سهمی برای خود قائل شود.

شماره 2 پرسپولیس هرچند طی دو بازی اخیر نتوانست برخلاف انتظار جشن گلزنی را برپا کند اما عملکرد خوب او یکی از عوامل دستیابی به نتیجه برای سرخپوشان بود. قدرت بالای دوندگی در کنار تکنیک و پرس حریف از منطقه هجومی باعث شد تا به بهترین شکل دستورات سرمربی تیم را به اجرا گذاشته و اکنون شاید برابر استقلال خوزستان پایان حسرت گلزنی او در انتظار باشد. با توجه به شرایط دفاعی استقلال خوزستان شاید این بازی بتواند بازیکن آماده و با انگیزه سرخپوشان را به گلزنی بیش از گذشته امیدوار کند و به همین منظور او بیش از گذشته در تمرینات به دنبال دستیابی به بالاترین حد آمادگی روحی و بدنی برای بازی هفته سوم لیگ است.

 

© 2018 تمام حقوق این سایت برای پايگاه خبري چهاردانگه محفوظ می باشد.