تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : علي نظري
حوزه : اخبار چهاردانگه
شماره : 76915
تاریخ : ۱۷ مرداد, ۱۳۹۷ :: ۲۲:۲۰
معاون هواشناسی مازندران اعلام کرد پیش‌بینی پایان هفته‌ای بارانی و خنک در آسمان مازندران معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران گفت: روزهای جمعه و شنبه با تقویت و استقرار جریانات شمالی علاوه بر روند کاهشی دمای هوا شاهد بارش متناوب باران در آسمان استان خواهیم بود.

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز: احمد اسدی امروز معاون هواشناسی مازندران اظهار کرد: انتظار داریم بعدازظهر امروز شاهد رگبار پراکنده به‌ویژه در ارتفاعات مازندران باشیم.

وی افزود: از فردا شب با تقویت جریانات مرطوب شمالی انتظار داریم به‌تدریج از سمت غرب استان شاهد رگبار و رعدوبرق‌های پراکنده، وزش باد (گاهی نسبتاً شدید) باشیم.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران اضافه کرد: براساس نقشه‌ها، روزهای جمعه و شنبه با تقویت و استقرار جریانات شمالی علاوه بر روند کاهشی دمای هوا شاهد بارش متناوب باران در آسمان مازندران خواهیم بود.

اسدی بیان کرد: از روز یک‌شنبه انتظار داریم از ناپایداری هوا به‌تدریج کاسته شود که باتوجه به بارش‌های رگباری در برخی مناطق احتمال جاری شدن روان‌آب و بالا آمدن آب رودخانه‌های استان دور از انتظار نیست.

وی یادآور شد: باتوجه به بارش باران شالی‌کاران نسبت به برداشت برنج‌های رسیده اقدام کنند.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران در پایان گفت: دریای مازندران روزهای جمعه و شنبه مواج است و برای شنا و تردد قایق‌های تفریحی توصیه نمی‌شود.

© 2018 تمام حقوق این سایت برای پايگاه خبري چهاردانگه محفوظ می باشد.