تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : علي نظري
حوزه : اخبار مازندران
شماره : 75405
تاریخ : ۲۱ تیر, ۱۳۹۷ :: ۳:۱۶
رو در رو با والیبالیست ‌تیم ملی نوجوانان/‌دوست دارم لژیونر ‌شوم/برای سرافرازی پرچم ایران از جان مایه می‌گذارم‌


به گزارش خبرگزاری تسنیم از آمل، مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان آسیا که به تازگی به میزبانی کشورمان در شهرستان تبریز به کار خود پایان داد و تیم‌ ژاپن به مقام قهرمانی دست یافت.

کشور کره جنوبی دوم و تیم ملی نوجوانان ایران به مقام سوم دست یافت که عرفان جلالی‌نژاد والیبالیست آملی تیم ملی نوجوانان و دارنده مدال برنز مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان آسیا با استقبال پر شور مردم آمل وارد زادگاهش شد.

وی در ورود به زادگاهش در گفت‌ وگو با خبرنگار تسنیم پرداخت که در زیر می‌خوانید:

تسنیم: چی شد که ورزش والیبال رو انتخاب کردید؟

جلالی  نژاد: من در سن 9 سالگی به کمک پدرم به ورزش فوتبال رفتم و بعد از چند مدت وقتی دید که هیچ استعدادی در فوتبال ندارم به سمت والیبال‌ رفتم و در باشگاه کاله تمریناتم را زیر نظر قاسم نائیجی شروع کردم و با گذشت زمان علاقه زیادی به والیبال پیدا کردم و با تلاش و سختی زیاد به این موفقیت‌ها دست یافتم.

تسنیم: سطح این دوره از مسابقات چطور بود؟

جلالی نژاد: سطح این دوره بسیار بالا بود و همه تیم‌ها برای قهرمانی به تبریز آمده بودند و انگیزه‌های زیادی را برای کسب مقام داشتند و تیم‌های قدرتمندی همچون ژاپن ،کره جنوبی، چین تایپه تیم‌های خوب این دوره از رقابت‌ها بودند.

تسنیم: به نظر شما تیم ملی نوجوانان می‌تواند در مسابقات نوجوانان جهان هم حرفی برای گفتن داشته باشد؟

جلالی نژاد: بله تیم ملی نوجوانان برای مسابقات جهانی مصر حدود یک سال وقت دارد و می‌تواند خیلی خوب‌ نقاط ضعف خودش را بر طرف کند و همچنین چند بازیکن خوب به این اضافه می‌شوند که برای مسابقات جهانی حرف‌های زیادی برای گفتن داریم.

تسنیم: دوست دارید برای چه تیم باشگاهی بازی کنید؟

جلالی نژاد: در چهار سال اخیر در تیم‌های نوجوانان و جوانان کاله آمل بازی کردم و سال گذشته در همه رده‌های سنی تیم کاله بازی کردم اما بنده آرزو دارم تا لژیونر بشوم و در لیگ ایتالیا توپ بزنم و همه تلاشم را دارم و انگیزه‌های زیادی را برای پیشرفت در والیبال دارم.

تسنیم: بهترین مربی شما چه کسی بود؟

جلالی نژاد: نمی‌توانم بگویم بهترین مربی. ولی بسیاری از مربی‌ها بوده اند که برای ما زحمت کشیده اند و در پیشرفت‌های بنده تاثیر زیادی داشتند.

تسنیم: آیا به دعوت شدن به تیم ملی بزرگسالان فکر می‌کنید؟

جلالی نژاد: بله آرزوی هر کسی رسیدن به تیم ملی کشورش است و برای سربلندی تیم ملی و بالا رفتن پرچم کشور خود تلاش می‌کنم و بنده نیز آرزو دارم لژیونر بشوم و در لیگ ایتالیا توپ بزنم و همه تلاش خود را می‌کنم و انگیزه‌های زیادی دارم.

تسنیم: صحبت پایانی عرفان جلالی نژاد چیست؟

جلالی نژاد: از پدر و مادرم که برای موفقیت و سربلندی بنده تلاش زیادی کرده اند و همیشه مدیون آنها هستم تشکر می‌کنم و زحماتشان را هیچ‌وقت فراموش نمی‌کنم و امیدوارم تا‌ بتوانم زحماتشان را جبران کنم.

 /ش

© 2019 تمام حقوق این سایت برای پايگاه خبري چهاردانگه محفوظ می باشد.