تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : علي نظري
حوزه : اخبار چهاردانگه, اخبار فرهنگي, اخبار ويژه
شماره : 72101
تاریخ : ۲۲ فروردین, ۱۳۹۷ :: ۱۷:۵۹
نخستین جلسه شورای آموزش و پرورش منطقه چهاردانگه در سال 1397 تشکیل شد جلسه شورای آموزش و پرورش منطقه چهاردانگه، امروز 22 فروردین 1397، با حضور مسئولین منطقه چهاردانگه و شهر کیاسر برگزار شد.

به گزارش  پایگاه خبری چهاردانگه به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش منطقه چهاردانگه، در این جلسه که با حضور دکتر تیموری (امام جمعه بخش چهاردانگه)، دکتر مرتضی جعفری (بخشدار منطقه چهاردانگه)، و دیگر مسئولین عضو و مدعو، با محوریت دستور کار «گرامیداشت هفته مقام معلم » تشکیل شد، ابتدا شریعت نژاد، رییس اداره آموزش و پرورش منطقه، ضمن تقدیر و تشکر از اعضا، با اشاره به مصوبات جلسه قبل، به تشریح دستور کار جلسه پرداخت و اعضا را دعوت به مساعدت و همکاری نمود.

در ادامه، حجت الاسلام و المسلمین تیموری(امام جمعه بخش چهاردانگه)، با تبریک ایام عید مبعث و تسلیت شهادت امام هفتم با اشاره به سوره جمعه گفت: همه ما باید به مسئله تزکیه نفس توجه داشته باشیم.

 ایشان با سرودن شعر در وصف معلم  خواستار برگزاری مراسم شایسته ای در تقدیر از مقام معلم شدند.

دکتر جعفری، بخشدار منطقه و رییس شورای آموزش و پرورش، در این جلسه ضمن تبریک عید مبعث، شغل معلمی را پر افتخارترین شغل دانست و با اشاره به اینکه اول معلم عالم خداست، جایگاه اجتماعی معلم را در جامعه با ارزش توصیف کردند.

وی در ادامه گفت: انشاالله امسال بهترین و شایسته ترین تقدیر را از زحمت کشان فرهنگی بخش چهاردانگه بعمل می آوریم.

© 2019 تمام حقوق این سایت برای پايگاه خبري چهاردانگه محفوظ می باشد.