تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : علي نظري
حوزه : اخبار چهاردانگه, اخبار ورزشي
شماره : 70878
تاریخ : ۳ اسفند, ۱۳۹۶ :: ۱۰:۳۷
با مربیگری «محبوبه گلی اسکاردی» قهرمانی باشگاه جوان ساری در مسابقات کاراته بانون جام باشگاههای کشور باشگاه کاراته بانوان « جوان ساری » به مقام قهرمانی مسابقات کاراته بانون جام باشگاههای کشور دست یافت.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه، باشگاه کاراته بانوان « جوان ساری » به مقام قهرمانی مسابقات کاراته بانون جام باشگاههای کشور دست یافت.

باشگاه جوان ساری، با مربیگری «محبوبه گلی اسکاردی» که در مسابقات کاراته، جام باشگاههای کشور، سبک گوجوکای(« jkf» کن بوکان ) شرکت کرده بود توانست با شایستگی مقام اول تیمی این مسابقات را از آن خود کند.

در این مسابقات روز 27 بهمن 96 در قائمشهر با حضور «کیوشی» تیمور نژاد، نایب رییس فدراسیون کاراته ( سبک گوجوکای) آسیا برگزار شد؛ تیم بانوان جوان ساری با اعزام 30 ورزشکار و کسب 18 مدال طلا و 7 مدال نقره و 5 مدال برنز توسط این هنرجویان رزمی، در رشته های کومیته و کاتا (انفرادی و تیمی) موفق به کسب مقام اول و دریافت کاپ قهرمانی کشور شد.

لازم به ذکر است این باشگاه تاکنون چهار قهرمانی کشوری کسب کرد.

پایگاه خبری چهاردانگه این مقام قهرمانی را به تیم کاراته بانون جوان ساری و مربی چهاردانگه ای این تیم تبریک گفته و آرزوی رسیدن به موفقیت های بیشتر این ورزشکاران پر تلاش را برای رده های بالاتر دارد.

 

© 2019 تمام حقوق این سایت برای پايگاه خبري چهاردانگه محفوظ می باشد.