تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : علي نظري
حوزه : اخبار چهاردانگه, اخبار عمومي, اخبار ويژه
شماره : 70540
تاریخ : ۲۲ بهمن, ۱۳۹۶ :: ۱۱:۳۶
حماسه عظیم علوی‌تباران مازندرانی در یک روز تماشایی+ تصاویر مردم انقلابی مازندران که همواره در سده‌های مختلف مجاهدانه و غیرتمندانه مدافع حریم نظام و ولایت بودند، باز هم در حماسه‌ای دیگر با حضور میلیونی خود در وسعت 23756 کیلومتر مربع از شهرها و روستاهای این استان خروش و خشم خود را نسبت به مستکبران نشان دادند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه، مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه دیار علویان، در 22 بهمن‌ماه 1396 همچون سال‌های گذشته باز هم با عشق و شور و شوقی مثال‌زدنی، بی‌صبرانه زودتر از زمان معین، خود را به میعادگاه‌های شهر رساندن و باری دیگر پرخروش‌تر از همیشه به میدان عمل آمدند تا با مشت‌های گره‌کرده خود، لرزه بر اندام مستکبران بیندازند.

در شهر ساری، مسیر راهپیمایی آذین‌بندی‌شده از ریسه‎های به‎یادماندنی انقلابی؛ همه جا پرچم و بنرهای زیبایی به چشم می‌آید که شعارهای ضداستکباری بر روی آن نقش بسته است.

میدان ساعت شهرستان ساری زودتر از همیشه آماده برپایی راهپیمایی 22 بهمن شده است و با توجه به فراخوان اعلام شده که راهپیمایی 22 بهمن سال 96 شهر ساری از ساعت 9:30 دقیقه آغاز می‌شود؛ ندای الله اکبر مردم مرکز مازندران از مسیرهای منتهی به راهپیمایی 22 بهمن زودتر از موعد مقرر به گوش می‌رسد.

[gallery link="file" columns="1" size="medium" ids="70543,70544,70545,70546"]

© 2019 تمام حقوق این سایت برای پايگاه خبري چهاردانگه محفوظ می باشد.