تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : علي نظري
حوزه : اخبار مازندران
شماره : 69455
تاریخ : ۱۷ دی, ۱۳۹۶ :: ۱۲:۳۵
همه مسئولان باید در زمینه اشتغال، بیکاری، گرانی و تورم پاسخ دهند


نماینده مردم نوشهر چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی از بیکاری و گرانی به عنوان مهم ترین مشکل کشور یاد کرد.

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از ایسنا مازندران، قاسم احمدی لاشکی در جلسه شورای اداری چالوس  با اشاره به تجمعات هفته گذشته در شهرهای مختلف کشور اظهار کرد: با تدابیر رهبری این اغتشاشات جمع شد بنابراین قدر نعمت رهبری باید دانسته شود.

 وی با اشاره به تلاش‌های زیاد اداره اطلاعات و برخورد صبورانه نیروی انتظامی طی این مدت افزود: اینکه گفته شود اغتشاش و آسیب های آن تمام شده است اینگونه نیست بلکه آسیب‌های بعدی به مردم و کشور می رسد  و به طور قطع به دشمن برای تحمیل تحریم های جدید بهانه داده شد و آمریکا نیز به این بهانه تحریم‌هایی را وارد می کند.

نماینده مردم نوشهر چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: جایی که پرچم به آتش کشیده می شود به هویت ۸۰ میلیون ایرانی با تاریخ هفت هزار ساله توهین می شود.

احمدی با بیان اینکه مشکلات جدی است و همه از جمله مجلس، دولت و دستگاه قضا مسئول هستند یادآور شد: در زمینه اشتغال، بیکاری، گرانی و تورم همه مسئولان باید پاسخ دهند.

 وی با اشاره به اینکه امروز به گونه ای شده است که کسانی که حق هم دارند به حقوقشان نمی رسند، خاطرنشان کرد: دموکراسی واقعی در جمهوری اسلامی است اما مشکل اصلی امروز کشور کمبود نقدینگی است.

 نماینده مردم نوشهر چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید با برخورد خوش آرامش را به مردم داد، گفت: با برخورد نامناسب استبداد را زنده می کنیم و سلطنت طلب ها تحریک می شوند.

احمدی اظهار کرد: در مراسم یادواره شهدا به جای تشویق به وحدت برعلیه جناحی صحبت می شود و این تصور می شود که شهامت به خرج داده ایم.

نماینده مردم نوشهر چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی فضاهای مجازی تنها به فکر تخریب است، تصریح کرد: باید درست انتقاد کرد و اخلاق در جامعه زنده شود تا این اشتباهات جبران شود.

وی از بیکاری به عنوان یکی از مهم ترین مشکلات کشور یاد کرد و یادآور شد: سالانه ۸۰۰ هزار خروجی فارغ التحصیل دانشگاه ها است که به تعداد بیکاران اضافه می شود به همین دلیل استراتژی دولت عوض شده و به سمت هنرستان ها، فنی و حرفه ای و آموختن مهارت رفته است.

 

© 2018 تمام حقوق این سایت برای پايگاه خبري چهاردانگه محفوظ می باشد.