تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : علي نظري
حوزه : اخبار چهاردانگه
شماره : 69452
تاریخ : ۱۷ دی, ۱۳۹۶ :: ۱۱:۴۱
رئیس پلیس راه مازندران: ارتفاعات محورهای مازندران برفی و لغزنده است رئیس پلیس راه مازندران گفت: ارتفاعات محورهای استان برفی و لغزنده بوده و تردد خودروها با زنجیرچرخ امکان‌پذیر است.

پایگاه خبری چهاردانگه: علی‌رضا قدمی امروز در گفت: در حال حاضر ارتفاعات محورهای مازندران به‌صورت برفی و لغزنده بوده و  تردد خودروها با زنجیرچرخ امکان‌پذیر است.

وی با اعلام اینکه تردد در تمامی محورهای مازندران برقرار است و مشکلی در این زمینه وجود ندارد، اضافه کرد: لازم است خودروها برای تردد در محورهای برف‌گیر و کوهستانی استان مجهز به تجهیزات زمستانی به‌ویژه زنجیرچرخ باشند.

رئیس پلیس راه مازندران به انسداد شبانه محور کندوان تا اسفند ماه امسال اشاره کرد و افزود: این محدودیت به‌منظور اجرای عملیات بهسازی از ساعت 21:30 تا 5 بامداد روزهای شنبه تا سه‌شنبه به جز ایام تعطیلات در حال اجرا است.

وی با بیان اینکه شاهد افزایش تصادفات طی روزهای اخیر در مازندران بودیم، تصریح کرد: دلیل این تصادفات تخطی از سرعت مطمئنه در جاده لغزنده بوده که لازم است رانندگان به توصیه‌ها و هشدارها توجه کنند.

قدمی درباره اجرای عملیات راهداری زمستانه در محورهای مازندران، گفت: تیم‌های راهداری در محورهای مواصلاتی استان حضور دارند و عملیات راهداری زمستانه در حال اجرا است.

 

© 2018 تمام حقوق این سایت برای پايگاه خبري چهاردانگه محفوظ می باشد.