تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : علي نظري
حوزه : اخبار چهاردانگه, اخبار عمومي, اخبار ويژه
شماره : 68464
تاریخ : ۱۰ آذر, ۱۳۹۶ :: ۲۲:۲۹
رئیس پلیس راه مازندران اعلام کرد بارش برف در ارتفاعات کیاسر/ ضرورت تجهیز خودروها به تجهیزات زمستانی رئیس پلیس راه مازندران گفت: خودروها با توجه به شرایط فصلی به تجهیزات زمستانی به‌ویژه زنجیرچرخ مجهز باشند.

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، علی‌رضا قدمی امروز درباره آخرین وضعیت محورهای مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: در حال حاضر آمد و شد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت عادی و روان است.

وی با اشاره به بارش برف در ارتفاعات کیاسر، اضافه کرد: در حال حاضر محورهای مازندران به‌صورت مقطعی بارانی و لغزنده است.

رئیس پلیس راه مازندران بیان کرد: با توجه به ادامه بارش‌ها لازم است رانندگان از تردد غیرضروری در محورهای کوهستانی و برف‌گیر مازندران پرهیز کنند.

این مسؤول با تأکید بر تجهیز خودروها به تجهیزات زمستانی به‌ویژه زنجیرچرخ، خاطرنشان کرد: توصیه ما به رانندگان این بوده با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از ارتکاب تخلفات حادثه‌ساز سلامتی خود و خانواده را تضمین کنند. قدمی با بیان اینکه محدودیت تردد کامیون و کامیونت در محور هراز اجرا شده است، یادآور شد: تردد انواع تریلی به جزء حاملان موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 تا 24 امروز ممنوع اعلام شده است.

وی به یک‌طرفه شدن محور کندوان اشاره کرد و تصریح کرد: محدودیت تردد تریلر و اتوبوس با توجه به وضعیت راه و فقدان ایمنی کافی در برخی پیچ‌ها در محور سمنان ـ مازندران همچنان ادامه دارد.

رئیس پلیس راه مازندران در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های 2182934 و 2182920 با پیش شماره 011 به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.

 

© 2018 تمام حقوق این سایت برای پايگاه خبري چهاردانگه محفوظ می باشد.