تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : علي نظري
حوزه : اخبار چهاردانگه, اخبار ورزشي
شماره : 68224
تاریخ : ۲۳ آبان, ۱۳۹۶ :: ۱۸:۲۵
در دیدار دوستان مقابل منتخب کیش بازگشت سیدمحسن کریمی بعد از نیم فصل دوری سید محسن کریمی مهاجم جوان و چهاردانگه ای استقلال بعد از نیم فصل دوری دوباره به ترکیب این تیم بازگشت.

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از ورزش سه، وینفرد شفر در دیدار دوستانه برابر منتخب کیش به دو بازیکن این تیم که تا پایان نیم فصل شانسی برای حضور در ترکیب این تیم ندارند، فرصت داد.

محسن کریمی مهاجم استقلال که به دلیل مصدومیت در ابتدای فصل در فهرست آبی ها حضور نداشت، در این دیدار در نیمه دوم برای تیم شفر به میدان رفت و دقایقی را برای درخشش در اختیار داشت. کریمی در این مدت کوتاه 2 فرصت بسیار خوب خلق کرد و از مهره های تاثیر گذار استقلال بود.

بهنام برزای دیگر بازیکن تازه وارد آبی ها بود و در دیدار با منتخب کیش از ابتدا در ترکیب استقلال قرار گرفت تا خیلی زود حضور در ترکیب استقلال را تجربه کند و برای تیم شفر در خط حمله به میدان برود.

سرمربی استقلال پیش از این اعلام کرده بود که این دو بازیکن قطعا با شروع نیم فصل دوم در فهرست استقلال قرار خواهند داشت تا آبی ها را در ادامه لیگ از دو مهاجم پیشین خود بعد از یک نیم فصل دوری بهره ببرند.

 

© 2018 تمام حقوق این سایت برای پايگاه خبري چهاردانگه محفوظ می باشد.