تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : علي نظري
حوزه : اخبار چهاردانگه, اخبار عمومي, اخبار مازندران
شماره : 68155
تاریخ : ۱۹ آبان, ۱۳۹۶ :: ۱۸:۰۱
استاندار مازندران تاکید کرد: اجازه تغییر کاربری اراضی کشاورزی مازندران داده نشود استاندار مازندران گفت: جنگل یک ثروت خدادادی است و باید از این سرمایه به طور دقیق و مناسب استفاده شود و اجازه تغییر کاربری اراضی کشاورزی را ندهید.

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران، محمد اسلامی در دیدار رئیس سازمان جهادکشاورزی مازندران، برنامه ششم را مهم‌ترین سند توسعه‌ای استان دانست و اظهار داشت: باید اهداف برنامه ششم توسعه محقق شود.

وی بر فعال شدن کانون‌های مشاوره‌ای و راهنمایی تاکید کرد و افزود: از فرصت 13 هزار فارغ‌التحصیل کشاورزی استان باید برای ایجاد تشکل‌های جدید کسب و کار و هدایت تولید استفاده کرد.

استاندار مازندران تاکید کرد: توسعه بازار راه نجات کشاورزی مازندران بوده و ظرفیت‌سازی برای توسعه صادرات نیز یک ضرورت است.

وی ظرفیت‌های مازندران را در حوزه‌های مختلف بی‌نظیر دانست و گفت: همه جای مازندران کانون اقتصاد مقاومتی است و توسعه درون‌زا هم از مصادیق مهم اقتصاد مقاومتی است.

استاندار مازندران بر ضرورت ایجاد مرکز تجارت جهانی خاویار تاکید و گفت: مراکز تحقیقاتی باید به طور منظم مسائل دریا را پایش کنند.

وی بر توسعه زراعت چوب در استان تاکید کرد و گفت: جنگل یک ثروت خدادادی است و باید از این سرمایه به طور دقیق و مناسب استفاده شود و اجازه تغییر کاربری اراضی کشاورزی را ندهید.

© 2018 تمام حقوق این سایت برای پايگاه خبري چهاردانگه محفوظ می باشد.