تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : علي نظري
حوزه : اخبار چهاردانگه, اخبار عمومي
شماره : 65615
تاریخ : ۱۴ مرداد, ۱۳۹۶ :: ۸:۲۴
نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس مطرح کرد ظهار تأسف بی‌فایده وزیر راه و شهرسازی برای پروژه تاکام ـ ساری/ انتخاب پیمانکاران ضعیف برای محور ساری ـ تاکام نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی با بیان اظهار تاسف وزیر راه و شهرسازی برای پروژه محور تاکام ـ ساری گفت: این ابراز تاسف فایده‌ای به حال مردم ندارد.

پایگاه خبری چهاردانگه: محمد دامادی  در ارتباط با  پروژه جاده ساری ـ تاکام اظهار کرد: جاده ساری ـ تاکام یکی از پرترافیک‌ترین محورهای کشور است.

وی با بیان اینکه در هفته اخیر در دیدار با وزیر راه و شهرسازی در ارتباط با این جاده صحبت کردم و وزیر هم اظهار تاسف کرد اما تأسف وی فایده‌ای به حال مردم ندارد، افزود: کمترین کار این است که این جاده را به حد استاندارد برسانیم که به حد استاندارد هم نرسیده است.

  نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه 8.5 کیلومتر از این پروژه تمام شده است و 3.5 کیلومتر هم به علت عدم تملک باقی‌مانده است، بیان کرد: پیمانکار پروژه تا جایی را که تملک شده  را به اتمام رسانده است

وی خاطرنشان کرد: برای قطعه دوم از هولار تا تاکام یک بار مناقصه برگزار شد، به دلیل پیمانکارهای ضعیف در آن پروژه باعث شد تا نتوانیم کار را درست انجام دهیم و تجدید مناقصه انجام شده است.

دامادی با اعلام اینکه امیدواریم با توجه به وضعیت نامناسب اعتباری کشور پیمانکاری قوی پروژه را در دست گیرد، گفت: فاز یک این پروژه به طول 8.5 کیلومتر تمام شده است و فاز دوم را هم پیگیر هستیم تا به مناقصه گذاشته شود.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه من مسؤول پیگیری هستم و مسؤول اجرا نیستم،تصریح کرد: ما  داد مردم را می‌زنیم، سوال نوشتیم، طرح استیضاح وزیر راه را هم امضا کردیم و آنچه که از دست یک نماینده بر می‌آید را انجام داده‌ایم.

وی ادامه داد: وضعیت این جاده اسف‌بار است و این را به گوش رئیس جمهور و جهانگیری معاون اول وی هم رساندیم اما وضعیت اعتبارات در کشور نامناسب است.

© 2018 تمام حقوق این سایت برای پايگاه خبري چهاردانگه محفوظ می باشد.